henkilökunta / Ota yhteyttä


Tilamme sijaitsevat osoitteessa Pohjoisranta 11, 28100 Pori, Puuvillan kauppakeskuksen sisäpihalla.​

Ota yhteyttä tai jätä yhteydenottopyyntö alla olevan lomakkeen kautta.

Angelika Meusel

Teatterinjohtaja, näyttelijä (FIA), valmentaja
​​​​​​​
​​​​​​​angelika@rakastajat.fi

044 593 3414

​​​​​​​

Kai Tanner

Teatterinjohtaja, näyttelijä (FIA)
​​​​​​​
​​​​​​​kai@rakastajat.fi

​​​​​​​

Laura Vappula

Lipunmyynnin vastaava
​​​​​​​
​​​​​​​laura@rakastajat.fi

​​​​​​​

Tiina Laakso

Vahtimestari / hallituksen sihteeri
​​​​​​​
​​​​​​​tiina@rakastajat.fi

​​​​​​​

Jarno Santalähde

Ravintolapäällikkö, käyttöpäällikkö
​​​​​​​​​​​​​​jarno@rakastajat.fi
040 0214760

​​​​​​​

Salla Jyrkänne

Teatterifestivaali Lain§uojattomat Tuotantosuunnittelija,
​​​​​​​lainsuojattomat@rakastajat.fi

​​​​​​​Muut asiat: salla@rakastajat.fi

​​​​​​​

Henri Välikangas

Näyttelijä (FIA), tuotannon assistentti

​​​​​​​henri@rakastajat.fi

​​​​​​​

Pedro García Diaz

Teknikko, äänisuunnittelija

​​​​​​​tekniikka@rakastajat.fi

​​​​​​​

Andrew Ahtiainen

Teknikko

andy@rakastajat.fi

​​​​​​​

Natalia Marko

Lipunmyyjä, ravintolatyöntekijä

info@rakastajat.fi​​​​​​​

Ville Lehtonen

Ravintolatyöntekijä

​​​​​​​

Piia Liuksiala-Vaarne

Ravintolatyöntekijä


...

...

Janna Madekivi-Rintala

Ravintolatyöntekijä

​​​​​​​

Henna Vaarne

Ravintolatyöntekijä, järjestyksenvalvoja

​​​​​​​



HALLITUS

Puheenjohtaja Teatterinjohtaja Angelika Meusel

Varapuheenjohtaja Teatterinjohtaja Kai Tanner

Sihteeri Diplomikielenkääntäjä Tiina Laakso

Muut hallituksen jäsenet Kehityspäällikkö Jussi Viitanen, Kiinteistönvälittäjä LKV Jari Teuramo