henkilökunta / Ota yhteyttä


Jos tunnet esityspäivänä lieviäkin sairauden oireita, voit vaihtaa hankitun lipun lahjakorttiin tai myöhempään esitykseen viimeistään kaksi tuntia ennen esityksen alkua soittamalla tai laittamalla tekstiviestin numeroon: +358 2 633 0126. Soitto numeroon +358 2 633 0126 automaattisesti tarkoittaa, että liput perutaan. Voit myös laittaa sähköpostia osoitteeseen info@rakastajat.fi​​​​​​​


Muissa lippuasioissa ota yhteys:
info@rakastajat.fi


Tilamme sijaitsevat osoitteessa Pohjoisranta 11, 28100 Pori, Puuvillan kauppakeskuksen sisäpihalla.​

Ota yhteyttä tai jätä yhteydenottopyyntö alla olevan lomakkeen kautta.


Angelika Meusel

Teatterinjohtaja, näyttelijä (FIA), valmentaja
​​​​​​​
​​​​​​​angelika@rakastajat.fi

​​​​​​​

Kai Tanner

Teatterinjohtaja, näyttelijä (FIA)
​​​​​​​
​​​​​​​kai@rakastajat.fi

​​​​​​​

Linnea Kotiniemi

Tuottaja
​​​​​​​
​​​​​​​044 368 0431 I linnea@rakastajat.fi

​​​​​​​

Laura Vappula

Lipunmyynnin vastaava
​​​​​​​
​​​​​​​laura@rakastajat.fi

​​​​​​​

...

Jarno Santalähde

Ravintolapäällikkö, käyttöpäällikkö

​​​​​​​jarno@rakastajat.fi
040 0214760

​​​​​​​

Tiina Laakso

Vahtimestari / hallituksen sihteeri
​​​​​​​
​​​​​​​tiina@rakastajat.fi

​​​​​​​

Salla Jyrkänne

Teatterifestivaali Lain§uojattomat Tuotantosuunnittelija,
​​​​​​​lainsuojattomat@rakastajat.fi

​​​​​​​

Henri Välikangas

Näyttelijä (FIA), tuotannon assistentti

​​​​​​​henri@rakastajat.fi

​​​​​​​

...

Pedro García Diaz

Teknikko, äänisuunnittelija

​​​​​​​tekniikka@rakastajat.fi

​​​​​​​

Andrew Ahtiainen

Teknikko

andy@rakastajat.fi

​​​​​​​

Natalia Marko

Lipunmyyjä, ravintolatyöntekijä

info@rakastajat.fi​​​​​​​

Turma

Toimistokoira, sisäinen konsultti

info@rakastajat.fi, otsikoksi "Turmalle"

Ville Lehtonen

Ravintolatyöntekijä

​​​​​​​

Piia Liuksiala-Vaarne

Ravintolatyöntekijä


Janna Madekivi-Rintala

Ravintolatyöntekijä

​​​​​​​

Henna Vaarne

Ravintolatyöntekijä, järjestyksenvalvoja

​​​​​​​

...



HALLITUS

Puheenjohtaja Teatterinjohtaja Angelika Meusel

Varapuheenjohtaja Teatterinjohtaja Kai Tanner

Sihteeri Diplomikielenkääntäjä Tiina Laakso

Muut hallituksen jäsenet Toimitusjohtaja Jussi Viitanen, Kiinteistövälittäjä LKV Jari Teuramo